1997 yılında ilk peyzaj şirketini kuran Orman Mühendisi Kutsal ÇELİK, 2007 yılından itibaren eşi Orman Mühendisi Hale ÇELİK ile aile şirketini kurmuştur.

Ahk peyzaj, Anadolu Hisarında yer alan fidanlığında bulunan zengin ve uygun fiyatlı bitki çeşitleri ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Fidanlığında kendi üretimlerini görmeniz de mümkündür. Fidanlıkta bitkilerden başka dikim toprakları, ithal dikim torfları, çim gübreleri, çim tohumlarının satışı yapılmaktadır.

Peyzaj sektörü hızla gelişmektedir. Bu gelişim sürecinin en önemli noktası peyzajın sadece yeşil dokudan oluşmadığının anlaşılmış olmasıdır.

Ahk Peyzaj; şelale uygulamaları, alana uygun bitki kullanımı, ahşabı, sert zemin uygulamaları ve otomatik sulaması ile bütünlük gösteren çözümler üreten tasarım ve uygulama firmasıdır.

Tasarımlar bünyesinde bulunan peyzaj mimarları tarafından,
görsel açıdan zengin 3 boyutlu modelleme ve animasyonlarla yapılmakta olup alanın bitmiş hali müşterilere sunulmaktadır.

Tasarımlar alana uygun bitki kullanımı ve o alana uygun çözümlerle müşterilerimizin de istekleri dikkate alınarak yapılmakta, her müşteri için ayrı ayrı çalışılmaktadır.

Uygulamalarımız peyzaj mimarlarımız ve teknikerlerimizin kontrolünde büyük bir titizlikle, hızlı ve kaliteli olarak sahada yapılmaktadır.
Otomatik Sulama öncelikle projelendirilmekte ve bünyemizde yer alan elemanlarımız tarafından sahada aplikasyonu yapılmaktadır.

Ahk Peyzaj; peyzajı yapılmış alanların bakım faaliyetlerini konusunda tecrübeli Peyzaj mimarlarının kontrolünde deneyimli kadrosu ile yürütmektedir.

Misyonumuz:
Sevdiğimiz, eğitimini aldığımız, inandığımız işi kaliteli, hızlı, uygun bütçe ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde yapmak.

Vizyonumuz:
Çalışanlarımızla bir aile gibi olduğumuz şirketimizi yaptığımız işlerle her zaman tercih edilen bir firma olmasını sağlamak.
Kutsal ÇELİK
Orman Mühendisi
Hale ÇELİK
Orman Mühendisi